Reservdel Hillerstorp Luxor 3x4 m för Paviljong
2 449 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reservdel Luxor 300x400 från Hillerstorp. Takkonstruktion till Luxor 3x4 meter. Innehåller Cx4, Dx4, Hx4, Gx1, Jx1, Mx2, xx2, Vx1 och skruvpåse.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Reservdel Luxor 300x400 från Hillerstorp. Takkonstruktion till Luxor 3x4 meter. Innehåller Cx4, Dx4, Hx4, Gx1, Jx1, Mx2, xx2, Vx1 och skruvpåse.
Fördelar: Reservdel Hillerstorp Luxor 3x4 m för Paviljong
- Passar perfekt till Hillerstorp Luxor paviljong
- Inkluderar alla nödvändiga delar för takkonstruktion
- Tillverkad i hållbart aluminium material
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 103604 |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Reservdel |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7319071036041 |

