Förråd Landskap Lagra 15 kvm
50 350 kr
Tillval2 st Takpapp Landskap Premium Svart
1 099 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förråd Lagra från Landskap är ett förråd med två separata rum. Ett lite större rum med dubbeldörr och ett lite mindre med en enkeldörr. Perfekt för att fördela de större prylarna som gräsklippare och cyklar i en del och de lite mindre i den andra delen. Huset byggs upp genom att man lavar upp väggbrädorna enligt ett mönster. Hörnen skruvas fast i stående stolpar vilket ger förrådet en lite modernare och mer skandinavisk design. Båda dörrarna är rejäla och har riktig låskista med handtag samt cylinder för låsning utifrån.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Förråd Lagra från Landskap är ett förråd med två separata rum. Ett lite större rum med dubbeldörr och ett lite mindre med en enkeldörr. Perfekt för att fördela de större prylarna som gräsklippare och cyklar i en del och de lite mindre i den andra delen. Huset byggs upp genom att man lavar upp väggbrädorna enligt ett mönster. Hörnen skruvas fast i stående stolpar vilket ger förrådet en lite modernare och mer skandinavisk design. Båda dörrarna är rejäla och har riktig låskista med handtag samt cylinder för låsning utifrån.
Dimensioner
- Väggar (in och utvändiga) av 28mm trä
- Tak 15x90mm plank (köp till takbeläggning). Takvinkel 13gr
- Golv 15x90mm plank
- Pardörr 1495x1850mm
- Dörr 775x1850mm
- Takbeläggning ingår inte, välj till takpapp.
- Väggar (in och utvändiga) av 28mm trä
- Tak 15x90mm plank (köp till takbeläggning). Takvinkel 13gr
- Golv 15x90mm plank
- Pardörr 1495x1850mm
- Dörr 775x1850mm
- Takbeläggning ingår inte, välj till takpapp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601055491 |
| Färg | Obehandlad |
| Material | Trä |
| Takdesign | Sadeltak |
| Produkttyp | Förråd |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Area | 15 m² |
| Höjd | 2510 mm |
| Längd | 5000 mm |
| Vikt | 979 kg |
| Bredd | 3000 mm |



