Förråd Luoman Lillevilla Kataja 8,9 m2
33 491 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
TakfeltTakfelt Luoman Paket 2
2 790 krTakfotsplåtTakfotsplåt Luoman 2
1 390 krIsoleringspaket TakIsoleringspaket Luoman För Taket 1
8 390 krIsoleringspaket GolvIsoleringspaket Luoman För Golvet 1
5 190 kr
Lillevilla Kataja 8,9 m2
33 491 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förråd Luoman Lillevilla Kataja. Väggtjocklek 28mm, takåshöjd 2530mm, sidovägg höjd 2295/1890mm, tak 4500x2650 / 11,6m2, takåslängd 4470, taksidolängd 2600mm, takvinkel 11 grader (shingel rekommenderar vi inte), takpapp ingår inte i leveransen, golvbrädor 21mm
Varumärke
LuomanBeskrivning
Förråd Luoman Lillevilla Kataja. Väggtjocklek 28mm, takåshöjd 2530mm, sidovägg höjd 2295/1890mm, tak 4500x2650 / 11,6m2, takåslängd 4470, taksidolängd 2600mm, takvinkel 11 grader (shingel rekommenderar vi inte), takpapp ingår inte i leveransen, golvbrädor 21mm
Luoman Lillevilla Kataja är mer än bara ett förråd. Det är en friggebod som erbjuder extra utrymme för förvaring av trädgårdsredskap, cyklar eller andra saker som behöver skyddas från väder och vind. Med sin naturliga och obehandlade trädesign smälter den in i trädgårdsmiljön och skapar en harmonisk atmosfär. Denna friggebod är enkel att montera tack vare dess byggsatsformat, vilket gör den till ett praktiskt och kostnadseffektivt alternativ för att utöka ditt utomhusutrymme. Dess pulpettakdesign bidrar till att hålla förrådet torrt och skyddat, vilket förlänger dess livslängd.
Fördelar: Förråd Luoman Lillevilla Kataja 8,9 m² Friggebod Byggsats i Trä med Pulpettak
- Ger extra förvaringsutrymme
- Lätt att montera
- Naturlig och hållbar design
Fördelar: Förråd Luoman Lillevilla Kataja 8,9 m² Friggebod Byggsats i Trä med Pulpettak
- Ger extra förvaringsutrymme
- Lätt att montera
- Naturlig och hållbar design
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Luoman |
| Art.Nr. | 0128 42 21 10 |
| Färg | Obehandlad |
| Area | 8,9 m² |
| Utförande | Lösvirke |
| Material | Trä |
| Takdesign | Pulpettak |
| Produkttyp | Förråd |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Höjd | 2530 mm |
| Längd | 2140 mm |
| Loft | Nej |
| Altan | Nej |
| Antal Rum | 1 st |
| Bredd | 4170 mm |
| EAN-nr | 6418635049006 |


