Stuga Palmako Ella 16,9 m2Obehandlad
41 046 kr
38 994 krSänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Färg:
Obehandlad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Ella 16,9 m2
Obehandlad
38 994 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
BM765
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101607 |
| Färg | Obehandlad |
| Area | 17,7 m2 |
| Altan | Nej |
| Längd | 6100 mm |
| Höjd | 2140 mm |
| Bredd | 3200 mm |
| Utförande | Timrad |
| Typ | Stuga |
| Material | Trä |
| Säsong | Sommar |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 16,9 m2 |
| Area | 17,7 m² |
| Antal Rum | 1 st |
| Isolering | Nej |
| Glas | 2-glas |
| Takdesign | Pulpettak |
| EAN-nr | 4743142008119 |








