Stuga Palmako Ella 18,7 m2Obehandlad
43 294 kr
41 129 krSänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Färg:
Obehandlad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Ella 18,7 m2
Obehandlad
41 129 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
BM767
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101623 |
| Färg | Obehandlad |
| Area | 19,5 m2 |
| Altan | Nej |
| Längd | 6700 mm |
| Höjd | 2140 mm |
| Bredd | 3200 mm |
| Utförande | Timrad |
| Typ | Stuga |
| Material | Trä |
| Säsong | Sommar |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 18,7 m2 |
| Area | 19,5 m² |
| Antal Rum | 1 st |
| Isolering | Nej |
| Glas | 2-glas |
| Takdesign | Pulpettak |
| EAN-nr | 4743142008133 |







