Stuga Palmako Klara 10,8 m2Grå dippad
33 134 kr
31 477 krSänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Färg:
Grå dippad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Klara 10,8 m2
Grå dippad
31 477 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stugan Iris är en stilren stuga med stora fönster som ger ett härligt ljus i stugan. Dubbeldörren har dessutom fönster ända ner till golvet vilket ger ett ännu större ljusinsläpp och gör det möjligt att öppna upp stugan och sudda ut gränsen mellan inne och ute. En modern liten pärla som skapar utrymme för att samla nära och kära i din trädgård. Passar även perfekt som gästhus eller båthus.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stugan Iris är en stilren stuga med stora fönster som ger ett härligt ljus i stugan. Dubbeldörren har dessutom fönster ända ner till golvet vilket ger ett ännu större ljusinsläpp och gör det möjligt att öppna upp stugan och sudda ut gränsen mellan inne och ute. En modern liten pärla som skapar utrymme för att samla nära och kära i din trädgård. Passar även perfekt som gästhus eller båthus.
Produktinformation
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Tak av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dubbeldörr med spröjs
- Sidohängt vridfönster med dropplist
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Grå dippad är en ytbehandling som ger en impregnering för att skydda träet och även ett förbättrat utseende. Att behandla träet med ett konserveringsmedel skyddar effektivt mot träförstörande svampar, och insekter, inklusive termiter.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Tak av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dubbeldörr med spröjs
- Sidohängt vridfönster med dropplist
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Grå dippad är en ytbehandling som ger en impregnering för att skydda träet och även ett förbättrat utseende. Att behandla träet med ett konserveringsmedel skyddar effektivt mot träförstörande svampar, och insekter, inklusive termiter.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101993 |
| Färg | Grå dippad |
| Area | 10,8 m2 |
| Altan | Nej |
| Längd | 3800 mm |
| Höjd | 2470 mm |
| Bredd | 3200 mm |
| Typ | Stuga |
| Material | Trä |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 10,4 m2 |
| Area | 10,8 m² |
| Glas | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| EAN-nr | 4743142050675 |






