Stuga Palmako Vivian 4 m2Obehandlad
21 045 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Färg:
Obehandlad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Vivian 4 m2
Obehandlad
21 045 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Knuttimrad stuga från Palmako.
Produktinformation
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Impregnerade grundbjälkar
- Tak och golv av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Obehandlat trä blir gråaktigt efter att ha varit orört ett tag och kan bli blåaktigt och börja mögla. Palmako rekommenderar därför att alltid ytbehandla eller måla stugan.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Impregnerade grundbjälkar
- Tak och golv av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Obehandlat trä blir gråaktigt efter att ha varit orört ett tag och kan bli blåaktigt och börja mögla. Palmako rekommenderar därför att alltid ytbehandla eller måla stugan.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101314 |
| Färg | Obehandlad |
| Area | 4 m2 |
| Altan | Nej |
| Längd | 2200 mm |
| Höjd | 2290 mm |
| Bredd | 2200 mm |
| Typ | Stuga |
| Material | Trä |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 3,8 m2 |
| Area | 4 m² |
| Glas | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| EAN-nr | 4743142000014 |








