Trädgårdshus Palmako Cecilia 29,7 m² (inv. 27,3 m²)
Nyhet
316 712 kr
TräbalksgrundTräbalksgrund Palmako 4,5x4,5 m (inkl. LogFoot)
21 842 krUnderlagspappUnderlagspapp Palmako 10m Tillbehör till Stugor & Förråd
654 kr
Cecilia 29,7 m² (inv. 27,3 m²)
316 712 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Specialtransport
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern och elegant fler-rums trädgårdsstudio med dubbelglasade dörrar, fönster och skjutdörrar i aluminium
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Modern och elegant fler-rums trädgårdsstudio med dubbelglasade dörrar, fönster och skjutdörrar i aluminium
Cecilia trädgårdshus på 27,3 m² är en stilren och funktionell träkonstruktion för modernt utomhusliv. Med en rymlig grundyta på 7,7 x 4,2 m och en elegant design med platt tak smälter den harmoniskt in i moderna trädgårdsmiljöer. Den smarta planlösningen med flera rum ger flexibla användningsmöjligheter och gör den idealisk som hemmakontor, gästhus eller fritidsstuga.Tillverkad av högkvalitativ nordisk gran erbjuder väggtjockleken på 70 mm utmärkt isolering och långvarig hållbarhet. Dess främsta kännetecken är de aluminiumramade skjutdörrarna, dörren och fönstret, alla utrustade med 24 mm härdat isolerglas för ökad säkerhet, ljudisolering och komfort året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 120004 |
| Färg | Obehandlad |
| Bredd | 790 cm |
| Produkttyp | Trädgårdshus |
| Serie | Cecilia |
| Total höjd | 285 cm |
| Djup | 440 cm |
| Max Snölast | 3,8 kg/m² |
| EAN-nr | 4743142040997 |
