Växthus Palmako Emilia 19,9 m² (inv. 19,1 m²)
Nyhet
101 464 kr
80 999 krSpara 20 %Kampanj
TräbalksgrundTräbalksgrund Palmako 6x4,5 m (inkl. LogFoot)
28 105 kr
Emilia 19,9 m² (inv. 19,1 m²)
80 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Specialtransport
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Elegant växthus med automatisk taklucka för ventilation
Emilia 19,1 m² växthus är en vackert designad trädgårdsbyggnad som förenar elegans och funktionalitet. Med sin generösa yta på 19,1 m² erbjuder den gott om plats för växthus, trädgårdslounge eller kreativt studioutrymme.Byggnaden är försedd med 4 mm härdat glas, vilket garanterar säkerhet samtidigt som maximalt dagsljus släpps in, vilket skapar en ljus och trivsam miljö. Konstruktionen är tillverkad av högkvalitativ nordisk gran, med en stabil ram på 44x95 mm och tryckimpregnerade grundbalkar på 45x120 mm, vilket säkerställer långvarig hållbarhet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 120098 |
| Färg | Grå |
| Area | 19,9 m² |
| Bredd | 421 cm |
| Golvyta | 19,1 |
| Bredd | 5430 mm |
| Längd | 4210 mm |
| Höjd | 2880 mm |
| Glas | 4 mm |
| Djup | 543 cm |
| Max Snölast | 0,9 kg/m² |
| Total höjd | 288 cm |
| EAN-nr | 4743142044735 |






