Extra Biohort Dubbeldörr Mörkgrå Highline, Avantgarde, Panorama
Rek. pris 13 019 kr
12 899 kr
Se priset!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

Dubbeldörr Mörkgrå Highline, Avantgarde, Panorama
12 899 kr
Beställningsvara
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gör det enklare att gå in och ut ur boden med stora redskap och utrustning. Dubbeldörrspanelen är på insidan utrustad med ett vridlås och med en gasfjäder.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Gör det enklare att gå in och ut ur boden med stora redskap och utrustning. Dubbeldörrspanelen är på insidan utrustad med ett vridlås och med en gasfjäder.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 84004 |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Färg | Metallic Kvarts-grå |
| Material | Stål & Aluminium |
| Längd | 182 cm |
| Vikt | 49,93 kg |
| EAN-nr | 9003414840041 |


