Åkgräsklippare STIGA GYRO 500e
85 990 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
StigaBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Stiga |
| Art.Nr. | 2F7062505/ST1 |
| Färg | Gul/Svart |
| Klippbredd | 98 cm |
| Höjd | 1171 mm |
| Längd | 1681 mm |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | 5-serien |
| Produkttyp | Åkgräsklippare |
| Vikt | 225 kg |
| Bredd | 770 mm |
| Batterikapacitet | 40 Ah |
| EAN-nr | 8008984853089 |

