Häcksax Black+Decker 420W
719 kr
Se priset!

420W
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Häcksax Black+Decker 420W är en praktisk häcksax med 45 cm svärdlängd idealisk för mellanstora och mindre häckar. Häcksaxen är utrustad med genomskinligt skydd för ökad synlighet när du arbetar högre upp på häcken. Den har handtag för ökad komfort och kontroll i alla vinklar.
Varumärke
Black+DeckerBeskrivning
Häcksax Black+Decker 420W är en praktisk häcksax med 45 cm svärdlängd idealisk för mellanstora och mindre häckar. Häcksaxen är utrustad med genomskinligt skydd för ökad synlighet när du arbetar högre upp på häcken. Den har handtag för ökad komfort och kontroll i alla vinklar.
Egenskaper
- Nätdriven
- Tandavstånd: 16 mm
- Slagtal: 1960 strokes/min
- Sågbladsrörelse: Dual Action
- Knivbroms: 1 sek
- Säkerhetsknivar
- Asymmetriska knivar
- Nätdriven
- Tandavstånd: 16 mm
- Slagtal: 1960 strokes/min
- Sågbladsrörelse: Dual Action
- Knivbroms: 1 sek
- Säkerhetsknivar
- Asymmetriska knivar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Black+Decker |
| Art.Nr. | BEHT201-QS |
| Driftkälla | El |
| Svärdlängd | 45 cm |
| Handtag | 2-hands |
| Typ | Häcksax |
| Användningsområde | DIY |
| Spänning | 230 V |
| Max Kvistdiameter | 16 mm |
| Effekt | 420 W |
| Effekt/prestanda | 420 W |
| Vikt | 1,91 kg |
| EAN-nr | 5035048677988 |

