Häcksax Black+Decker 500W
1 018 kr
Se priset!

500W
1 018 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Häcksax Black+Decker 500W är en praktisk häcksax med 60 cm Dual Action idealisk för mellan till stora häckar. Häcksaxen är utrustad med genomskinligt skydd för ökad synlighet när du arbetar högre upp på häcken. Den har handtag för ökad komfort och kontroll i alla vinklar.
Varumärke
Black+DeckerBeskrivning
Häcksax Black+Decker 500W är en praktisk häcksax med 60 cm Dual Action idealisk för mellan till stora häckar. Häcksaxen är utrustad med genomskinligt skydd för ökad synlighet när du arbetar högre upp på häcken. Den har handtag för ökad komfort och kontroll i alla vinklar.
Egenskaper
- Nätdriven
- Tandavstånd: 22 mm
- Slagtal: 1835 strokes/min
- Sågbladsrörelse: Dual Action
- Knivbroms: 1 sek
- Säkerhetsknivar
- Asymmetriska knivar
- Nätdriven
- Tandavstånd: 22 mm
- Slagtal: 1835 strokes/min
- Sågbladsrörelse: Dual Action
- Knivbroms: 1 sek
- Säkerhetsknivar
- Asymmetriska knivar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Black+Decker |
| Art.Nr. | BEHTS401-QS |
| Driftkälla | El |
| Motoreffekt | 500 W |
| Svärdlängd | 55 cm |
| Handtag | 2-hands |
| Typ | Häcksax |
| Användningsområde | DIY |
| Spänning | 230 V |
| Max Kvistdiameter | 22 mm |
| Vikt | 2,54 kg |
| EAN-nr | 5035048678084 |


