Häcksax Black+Decker GTC1845L20 Med Batteri
Rek. pris 1 499 kr
1 373 kr
Se priset!
Batterier & LaddareBatteri Black+Decker 18V 1,5Ah
555 kr
GTC1845L20 Med Batteri
1 373 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

E-drive - drivsystemet som ger effektivare klippning. 50cm svärdlängd och 18mm tandavstånd, passar perfekt för mindre häckar. Slitstark och robust med skarpa knivblad. Handtag designat för flera grepp ger optimal komfort och kontroll. Designad för att vara bekväm och säker att använda. Tvåhands säkerhetsbrytare förhindrar oavsiktlig start.
Varumärke
Black+DeckerBeskrivning
E-drive - drivsystemet som ger effektivare klippning. 50cm svärdlängd och 18mm tandavstånd, passar perfekt för mindre häckar. Slitstark och robust med skarpa knivblad. Handtag designat för flera grepp ger optimal komfort och kontroll. Designad för att vara bekväm och säker att använda. Tvåhands säkerhetsbrytare förhindrar oavsiktlig start.
Specifikationer
- Effekt
- Mjukt handtag Ja
- Vikt 2.6 kg
- Batteri/spänning 18 V
- Batterityp Lithium
- Batteri 2.0 Ah
- Utbytbart batteri Ja
- Laddningstid 3 tim
- Totallängd skaft
- Svärdlängd 45 cm
- Tandavstånd 18 mm
- Sågbladsrörelse Dubbel
- Knivbroms <1.0 sek
- Slagtal 1300 /min
- Svärdskydd Ja
- Säkerhetsknivar Ja
- Asymmetriska knivar Ja
- Effekt
- Mjukt handtag Ja
- Vikt 2.6 kg
- Batteri/spänning 18 V
- Batterityp Lithium
- Batteri 2.0 Ah
- Utbytbart batteri Ja
- Laddningstid 3 tim
- Totallängd skaft
- Svärdlängd 45 cm
- Tandavstånd 18 mm
- Sågbladsrörelse Dubbel
- Knivbroms <1.0 sek
- Slagtal 1300 /min
- Svärdskydd Ja
- Säkerhetsknivar Ja
- Asymmetriska knivar Ja
Egenskaper
| Varumärke | Black+Decker |
| Art.Nr. | GTC1845L20-QW |
| Driftkälla | Batteri |
| Svärdlängd | 45 cm |
| Handtag | Ja |
| Typ | Häcksax |
| Version | Med batteri och laddare |
| Spänning | 18 V |
| Vikt | 2,6 kg |
| EAN-nr | _NULL |




