Högtryckstvätt Nilfisk Core 150-10 PowerControl PA EU
3 499 kr
2 999 krSpara 14 %Kampanj

Core 150-10 PowerControl PA EU
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nu är smutsiga utomhusytor ett minne blott. Denna mångsidiga tvätt rengör känsliga ytor precis lika effektivt som hårda, kraftigt nedsmutsade ytor. Maskinen stuvas enkelt undan vid dagens slut, tack vare de många praktiska förvaringsfunktionerna såsom invändig slangvinda och vikbart handtag med dubbel lanshållare. Tack vare anslutningsfunktionen Click&Clean kan man enkelt anpassa maskinen med dess omfattande sortiment av Nilfisk-tillbehör, för att ta rengöringen till nya höjder. Denna maskin behöver en 10 A säkring för drift.
Varumärke
NilfiskBeskrivning
Nu är smutsiga utomhusytor ett minne blott. Denna mångsidiga tvätt rengör känsliga ytor precis lika effektivt som hårda, kraftigt nedsmutsade ytor. Maskinen stuvas enkelt undan vid dagens slut, tack vare de många praktiska förvaringsfunktionerna såsom invändig slangvinda och vikbart handtag med dubbel lanshållare. Tack vare anslutningsfunktionen Click&Clean kan man enkelt anpassa maskinen med dess omfattande sortiment av Nilfisk-tillbehör, för att ta rengöringen till nya höjder. Denna maskin behöver en 10 A säkring för drift.
Egenskaper
| Varumärke | Nilfisk |
| Art.Nr. | 128471335 |
| Driftkälla | El |
| Serie | Core |
| Typ | Högtryckstvätt |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 10 A |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 300 mm |
| Längd Slang | 10 m |
| Längd | 882 mm |
| Max Tryck | 150 bar |
| Max Temperatur | 40 °c |
| Bullernivå | 76 dB(A) |
| Effekt | 2 kW |
| Effekt | 2000 W |
| Vikt | 11,2 kg |
| Bredd | 30 cm |
| Bredd | 371 mm |
| EAN-nr | 5715492233878 |
