Högtrycksvätt Bosch Power Tools Aquatak 120
1 340 kr
Se priset!

Aquatak 120
1 340 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högtrycksvätt Bosch Power Tools Aquatak 120 är en kompakt högtryckstvätt som ger dig snabb och enkel rengöring. Högtryckstvätten är enkel att manövrera och förvara tack vare sin kompakt design. Med rengöringseffekt på 120 bar och ett urval av inställningsbar fjäderstråle och rotationsmunstycke kan du rengöra bilen, altanen och trädgårdsmöblerna med enkelhet. Högtrycksmunstycket på 450 ml reducerar rengöringstiden genom att applicera rengöringsmedlet snabbt.
Varumärke
Bosch Power ToolsBeskrivning
Högtrycksvätt Bosch Power Tools Aquatak 120 är en kompakt högtryckstvätt som ger dig snabb och enkel rengöring. Högtryckstvätten är enkel att manövrera och förvara tack vare sin kompakt design. Med rengöringseffekt på 120 bar och ett urval av inställningsbar fjäderstråle och rotationsmunstycke kan du rengöra bilen, altanen och trädgårdsmöblerna med enkelhet. Högtrycksmunstycket på 450 ml reducerar rengöringstiden genom att applicera rengöringsmedlet snabbt.
Egenskaper
- Flöde: Max 350l/h
- Inloppstemperatur: Max 40 °C
- Självsugande: 0,5 m
- Pumptyp: 3 cylindrar
- Tvättmedelssystem: Högtrycksskum
Medföljande tillbehör
- Högtryckspistol
- Munstycke
- 5 m-högtrycksslang
- Variabelt fläkt strålmunstycke
- Rotationsmunstycke
- Högtrycksmunstycke med tvättmedelsinjektor, 450 ml
- Vattenfilter
- Flöde: Max 350l/h
- Inloppstemperatur: Max 40 °C
- Självsugande: 0,5 m
- Pumptyp: 3 cylindrar
- Tvättmedelssystem: Högtrycksskum
Medföljande tillbehör
- Högtryckspistol
- Munstycke
- 5 m-högtrycksslang
- Variabelt fläkt strålmunstycke
- Rotationsmunstycke
- Högtrycksmunstycke med tvättmedelsinjektor, 450 ml
- Vattenfilter
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
| Art.Nr. | 06008A7901 |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Längd | 401 mm |
| Bredd | 376 mm |
| Max Tryck | 120 bar |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Vikt | 4,1 kg |
| Typ | Högtryckstvätt |
| Höjd | 202 mm |
| Spänning | 230 V |
| Driftkälla | El |
| Användningsområde | DIY |
| Tillverkarens Art.Nr. | 06008A7901 |
| Effekt | 1500 W |
| EAN-nr | 3165140935630 |



