Jordfräs Einhell GC-RT 1440 M
2 099 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jordfräs Einhell GC-RT 1440 M är en elektrisk jordfräs som är kraftfull, lätt och behändig att använda. Jordfräsen är utrustad med ergonomiskt handtag och en 2-punkts säkerhetsbrytare som stänger av jordfräsen så fort du släpper strömbrytaren.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Jordfräs Einhell GC-RT 1440 M är en elektrisk jordfräs som är kraftfull, lätt och behändig att använda. Jordfräsen är utrustad med ergonomiskt handtag och en 2-punkts säkerhetsbrytare som stänger av jordfräsen så fort du släpper strömbrytaren.
Fakta
- Arbetsbredd: 40 cm
- Arbetsdjup: 20 cm
- Arbetsbredd: 40 cm
- Arbetsdjup: 20 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 3431040 |
| Driftkälla | El |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Jordfräs |
| Spänning | 230 V |
| Motoreffekt | 1400 W |
| Vikt | 11,82 kg |
| Arbetsbredd | 40 cm |
| EAN-nr | 4006825601619 |


