Lövblås Worx WG543E utan Batteri
Rek. pris 1 119 kr
1 111 kr
1 046 krSänkt pris!

WG543E utan Batteri
1 046 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lövblås Worx är en lätt och kompakt lövblås med kraftig motor som ger mer luftvolym. Den är utrustad med borstlös motor, vilket ger längre körtid och en längre livslängd.
Varumärke
WorxBeskrivning
Lövblås Worx är en lätt och kompakt lövblås med kraftig motor som ger mer luftvolym. Den är utrustad med borstlös motor, vilket ger längre körtid och en längre livslängd.
Lövblås Worx är en del av Worx PowerShare-systemet vilket innebär att du kan dela batteri med andra komapitbla Worx PowerShare-verktyg.
Egenskaper
| Varumärke | Worx |
| Art.Nr. | WG543E.9 |
| Färg | Svart |
| Driftkälla | Batteri |
| Antal Växlar | 2 |
| Växling | Manuell |
| Typ | Lövblås |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Batterikapacitet | 4 Ah |
| Uppsamlare | Nej |
| Spänning | 20 V |
| Höjd | 770 mm |
| Längd | 110 mm |
| Vikt | 2,6 kg |
| Bredd | 170 mm |
| EAN-nr | 6943475862602 |







