Reservblad MTD för Vertikalskärare 34 cm
449 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MTDBeskrivning
Reservblad MTD för Vertikalskärare 34 cm
Egenskaper
| Varumärke | MTD |
| Art.Nr. | 196-280-600 |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 160 mm |
| Längd | 450 mm |
| Vikt | 1,8 kg |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 4008423858358 |

