Reservblad MTD för Vertikalskärare 38 cm
829 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MTDBeskrivning
Reservblad MTD för Vertikalskärare 38 cm
Egenskaper
| Varumärke | MTD |
| Art.Nr. | 196-283-600 |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 460 mm |
| Vikt | 2,6 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 4008423858389 |

