Vertikalskärare AL-KO 32.5 VE Basic Care Classic
1 949 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lätt och praktisk elektrisk vertikalskärare från AL-KO för borttagning av mossa, ogräs och grästorv, så din gräsmatta kan andas igen. Förbättrat intag av luft, vatten och näringsämnen.
Varumärke
AL-KOBeskrivning
Lätt och praktisk elektrisk vertikalskärare från AL-KO för borttagning av mossa, ogräs och grästorv, så din gräsmatta kan andas igen. Förbättrat intag av luft, vatten och näringsämnen.
Information
- Förbättrat luftintag för motorn
- Behagligt arbete med det ergonomiskt utformade handtaget
- Fristående bakhjul förhindrar grässamlingar, vilket resulterar i bättre dragkraft
- Inklusive stor uppsamlare
- Bekväm central 5-stegs djupsinställning
- För gräsytor upp till 400 m²
- Förbättrat luftintag för motorn
- Behagligt arbete med det ergonomiskt utformade handtaget
- Fristående bakhjul förhindrar grässamlingar, vilket resulterar i bättre dragkraft
- Inklusive stor uppsamlare
- Bekväm central 5-stegs djupsinställning
- För gräsytor upp till 400 m²
Dokument
Recensioner
Kent A L SVerifierad köpare
för 7 år sedanDet är en stark maskin, perfekt till mina gräsmattor. Nackdelen är att uppsamlare blir full på nolltid. De gick kanon utan sen bara räfsa ihop de
+ Stark
- Uppsamlare är liten
Egenskaper
| Varumärke | AL-KO |
| Art.Nr. | 113242 |
| Uppsamlare | 45 l |
| Tillverkarens Art.Nr. | 113242 |
| Driftkälla | El |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Vertikalskärare |
| Uppsamlare | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Klippbredd | 32 cm |
| Motoreffekt | 1000 W |
| Vikt | 12,6 kg |
| Arbetsbredd | 32 cm |
| EAN-nr | 4003718050967 |

