Elkedjesåg Grouw 1800W 390 mm
1 269 kr
799 krSpara 37 %Kampanj

1800W 390 mm
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Motorsåg ifrån Grouw med 16" blad med upp till 8000 rpm. Med den här motorsågen behöver du inte tänka på om den får slut på bensin eller annat, då den går till 100% på el och är lätt att styra med det extra justerbara handtaget.
Varumärke
GrouwBeskrivning
Motorsåg ifrån Grouw med 16" blad med upp till 8000 rpm. Med den här motorsågen behöver du inte tänka på om den får slut på bensin eller annat, då den går till 100% på el och är lätt att styra med det extra justerbara handtaget.
Specifikationer
- Kedja: ALP-50-57S 3/8
- Svärd: AP16-57-507P med 6 tänder
- Max klippbredd: 395 mm
- Svärdslängd: 406 mm
- Kedjehastighet: 15 m/s
- Kedja: ALP-50-57S 3/8
- Svärd: AP16-57-507P med 6 tänder
- Max klippbredd: 395 mm
- Svärdslängd: 406 mm
- Kedjehastighet: 15 m/s
Egenskaper
| Varumärke | Grouw |
| Art.Nr. | 451743661 |
| Kedjehastighet | 15 m/s |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 18180 |
| Max Kvistdiameter | 395 mm |
| Effekt/prestanda | 1800 W |
| Delning | 3/8 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Elkedjesåg |
| Svärdlängd | 39 cm |
| EAN-nr | 5709386181802 |




