Sittdyna Hillerstorp Boston/Atlanta Svart
435 kr

Boston/Atlanta Svart
435 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Sittdyna i svart polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 7201315 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 450 mm |
| Material | Polyester |
| Sittdjup | 450 mm |
| Serie | Sittdyna |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Sittdyna |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 5 cm |
| Bredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7319077213156 |

