Sittdyna Hillerstorp Dyna Grå Eco Polyester Sittkudde för Trädgårdsstol
395 kr

Dyna Grå Eco Polyester Sittkudde för Trädgårdsstol
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Sittdyna från Hillerstorp. Tillverkad i polyester. Mått: 49x53x8 cm
Fördelar: Sittdyna Hillerstorp Dyna Grå Eco Polyester Sittkudde för Trädgårdsstol
- Tillverkad i hållbart polyester
- Bekväm tjocklek på 8 cm
- Passar perfekt till stolar
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 85011 |
| Färg | Grå |
| Djup | 530 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 530 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Dyna |
| Tjocklek dyna | 8 cm |
| Typ | Sittdyna |
| Bredd | 490 mm |
| EAN-nr | 7319070850112 |

