Sittdyna LifestyleGarden Excellent 50x50Svart
338 kr/stLägsta totalpris 558:-
279 kr/stSpara 17 %Kampanj

Excellent 50x50
Svart
2 st / 558 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Sittdyna från LifestyleGarden. Bekväm möbeldyna till din trädgårdsstol.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 200101-BL |
| Färg | Svart |
| Material | Polyester |
| Serie | Excellent |
| Typ | Dyna |
| Höjd | 6 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |

