Sittdyna till stol Baltic Garden Excellent 3-pack
Pris/frp 2 565:-
fr.855 kr/stVälj variant

Excellent 3-pack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Bekväm sittdyna 50×50 cm som passar olika utestolar och soffor. Levereras i 3-pack.
Utmärkt sittdyna 50×50 cm, beige
Bekväm sittdyna som ger extra komfort på utestolar och soffor. Perfekt för både matplatser och loungeområden.
Specifikationer
- Material: Polyester
- Färg: Beige
- Vikt (kg): 0,5
- Höjd (cm): 6
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: Nej
Bekväm sittdyna som ger extra komfort på utestolar och soffor. Perfekt för både matplatser och loungeområden.
Specifikationer
- Material: Polyester
- Färg: Beige
- Vikt (kg): 0,5
- Höjd (cm): 6
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 200101-BE3B |
| Montering | Nej |
| Material | Polyester |
| Serie | Excellent |
| Typ | Dyna |
| Djup | 50 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Färg | Beige, Svart |


