Sittdyna till stol Baltic Garden Malmö 3-pack
Pris/frp 3 225:-
fr.1 075 kr/stVälj variant

Malmö 3-pack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Malmö stolsdyna som ger en skön känsla på olika utestolar och soffor. Levereras i 3-pack.
MALMÖ Sittdyna till stol, blå
Bekväm sittdyna som ger en mjuk och skön känsla på utestolar och soffor. Perfekt för att förhöja komforten vid matplatsen eller loungehörnan.
Specifikationer
- Material: Polybomull
- Färg: Blå
- Vikt (kg): 0,8
- Höjd (cm): 8
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: Nej
Bekväm sittdyna som ger en mjuk och skön känsla på utestolar och soffor. Perfekt för att förhöja komforten vid matplatsen eller loungehörnan.
Specifikationer
- Material: Polybomull
- Färg: Blå
- Vikt (kg): 0,8
- Höjd (cm): 8
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 200104-BLU3B |
| Montering | Nej |
| Serie | Malmö |
| Typ | Dyna |
| Djup | 50 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Färg | Blå, Grå |
| Material | Polybomull, Polyester/bomull |



