Sittdyna Venture Home Lina UtomhusVit
183 kr
144 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Lina Utomhus
Vit
144 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sittdyna till matstol Lina från Venture Home. Mjuk, stilren och funktionell sittdyna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2125-329 |
| Färg | Vit |
| Material | Polyester |
| Höjd | 3 cm |
| Längd | 43 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Serie | Lina |
| Typ | Sittdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350133233503 |



