Solsängsdyna Venture Home Cushion
fr.924 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Cushion
924 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solsängsdyna från Venture Home. Gör din solsäng extra bekväm med en snygg dyna. Här kommer du garanterat vilja spendera många soliga dagar framöver.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsängsdyna från Venture Home. Gör din solsäng extra bekväm med en snygg dyna. Här kommer du garanterat vilja spendera många soliga dagar framöver.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3301-321V |
| Material | Polyester/Polyeter |
| Serie | Cushion |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 1930 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Grå, Mörkgrå |
| Typ | Dyna, Kuddar |
