Stolsdyna House Nordic LammskinnVIt
549 kr
Vald variant
Färg:
Vit

Lammskinn
VIt
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Stolsdyna från House Nordic.
Lammskinnssits i elfenben\nØ35 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981011 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 35 cm |
| Längd | 35 cm |
| Höjd | 5 cm |
| Produkttyp | Stolsdyna |
| Material | Äkta lammskinn |
| EAN-nr | 5713917004706 |

