Trädgårdsdyna Fritab Minivik Woodline Utomhus
fr.580 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Minivik Woodline Utomhus
580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtöljdyna Minivik Woodline från Fritab. En boxsydd dyna som passar många utemöbler. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Fåtöljdyna Minivik Woodline från Fritab. En boxsydd dyna som passar många utemöbler. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x47 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x47 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Jan-Olof KVerifierad köpare
för 1 år sedanPerfekt storlek och fasthet till mina Grythyttanfåtöljer.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 401,34F |
| Serie | Woodline |
| Typ | Fåtöljdyna |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Mått | 53x50 cm |
| Bredd | 500 mm |
| Färg | Askgrå, Bordeaux, Marin, Oliv, Sand, Svart, Taupe |
| Material | Akryl, Dralon/Akryl |
