Eldfat Jabo CookKing MontanaX med Grillgaller
fr.4 995 kr
Välj variant

CookKing MontanaX med Grillgaller
4 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Eldfatet MontanaX är multifunktionellt, kombinerar eld och grillmöjlighet, handgjort i stål.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Material | Stål |
| Typ | Eldfat |
| Höjd | 110 cm |
| Färg | Rost |
| Behandling | Obehandlat |
| Diameter | 60, 80 cm |
| Längd | 68, 88 cm |

