Eldstad Mustang Burbank
1 895 kr

Burbank
1 895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Eldstad Mustang Burbank är en modern Eldstad med inbyggt gnistskydd, vilket förhindrar gnistspridning och ger extra säkerhet runt elden
Eldstaden är tillverkad av pulverlackad stål och rostfritt stål.
Varumärke
MustangBeskrivning
Eldstad Mustang Burbank är en modern Eldstad med inbyggt gnistskydd, vilket förhindrar gnistspridning och ger extra säkerhet runt elden
Eldstaden är tillverkad av pulverlackad stål och rostfritt stål.
Specifikationer:
- Förkromat grillgaller Ø44 cm
- Emaljerat kolgaller
- Emaljerad askbehållare
- Gnistskydd
- Mått: B:60 x H:40 x D:60 cm
- Förkromat grillgaller Ø44 cm
- Emaljerat kolgaller
- Emaljerad askbehållare
- Gnistskydd
- Mått: B:60 x H:40 x D:60 cm
Egenskaper
| Varumärke | Mustang |
| Art.Nr. | A11929 |
| Färg | Svart |
| Garanti | 2 år |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Eldstad |
| Djup | 78 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Bredd | 27 cm |
| EAN-nr | 6410416299716 |





