Bänkbord Hortus Thor Picknickbord i Trä & Stål med Ryggstöd
Rek. pris 8 999 kr
8 368 kr
Se priset!

Thor Picknickbord i Trä & Stål med Ryggstöd
8 368 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Picknickbord Thor från Hortus. Tillverkat i svartmålad furu med underhållsfri och gedigen galvaniserad stålram. Ger en modern, informell och mysig look.
Varumärke
HortusBeskrivning
Picknickbord Thor från Hortus. Tillverkat i svartmålad furu med underhållsfri och gedigen galvaniserad stålram. Ger en modern, informell och mysig look.
Settet är lämpligt för privat bruk både på terrassen, balkongen och uteplatsen. Det är även lämpligt på institutioner, kaféer och restauranger som vill ha ett kvalitetsbord som tål alla väder, om plankorna underhålls.
Specifikationer
- Färg: Grundmålad svart
- Galvaniserad stålram
- Massiva plankor i furu (42 mm)
- Antal plankor: Sits 3 st, bord 7 st
- Mått: H85xL180xD205 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Ryggstöd
- Detaljerade monteringsanvisningar
- Lätt att montera
Fördelar: Bänkbord Hortus Thor Picknickbord i Trä & Stål med Ryggstöd
- Tål alla väderförhållanden
- Lätt att montera
- Passar för både privat och offentlig miljö
Specifikationer
- Färg: Grundmålad svart
- Galvaniserad stålram
- Massiva plankor i furu (42 mm)
- Antal plankor: Sits 3 st, bord 7 st
- Mått: H85xL180xD205 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Ryggstöd
- Detaljerade monteringsanvisningar
- Lätt att montera
Fördelar: Bänkbord Hortus Thor Picknickbord i Trä & Stål med Ryggstöd
- Tål alla väderförhållanden
- Lätt att montera
- Passar för både privat och offentlig miljö
Dokument
Recensioner
Kerli PVerifierad köpare
för 0 månader sedanVäldigt fin och stabil bord, väldigt nöjda!
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-084 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål/trä |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 85 cm |
| Höjd | 850 mm |
| Längd | 205 cm |
| Längd | 1800 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Vikt | 112,8 kg |
| Bredd | 180 cm |
| Bredd | 2050 mm |
| EAN-nr | 5705858707952 |
