Bänkbord Utomhus PLUS Europeisk Lärk
5 629 kr
Förväntas åter i lager 2027-04-28
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Tåligt bord med fällbara sittbänkar.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 49145-1 |
| Färg | Obehandlad Lärk |
| Material | Lärk |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 1800 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 39 mm |
| Vikt | 68 kg |
| Bredd | 1650 mm |
| EAN-nr | 5703393491459 |



