Barnbord Baltic Garden Fika Picknick
fr.1 302 kr
fr.999 krFrån 23 %Kampanj
Välj variant

Fika Picknick
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barnbord Fika Picknick från Baltic Garden är en elegant och praktisk picknickbänk för barnen. Detta bänkbord är lätt att placera var som helst i trädgården och är tillverkad av FSC-märkt furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Barnbord Fika Picknick från Baltic Garden är en elegant och praktisk picknickbänk för barnen. Detta bänkbord är lätt att placera var som helst i trädgården och är tillverkad av FSC-märkt furu.
Recensioner
Kenneth Verifierad köpare
för 1 år sedanSe nedan Tyvärr mycket lång leveranstid
+ Bra brett bord
+ Bra proportioner
+ Obehandlat
- Helt ok
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500420-6C |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Pine |
| Serie | Fika |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 550 mm |
| Längd | 800 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Bredd | 1000 mm |
| Färg | Trä/natur, Vit |
