Caféset Venture Home Wera Utomhus
Rek. pris 4 219 kr
3 995 kr
3 739 krSänkt pris!Spara 256 kr

Wera Utomhus
3 739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mysigt caféset i ett klassiskt utförande tillverkat i stark och tålig naturrotting med lasyr som behåller rottingens karaktär, passar perfekt på den inglasade uteplatsen eller den lilla balkongen. Cafésetet består av två karmfåtöljer med fina detaljer inklusive vita pickerade dynor samt ett runt cafébord med en bordsskiva av glas och en liten avlastningshylla. Som extra touch är bindningarna i en avvikande nyans. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär. Ett tidlöst caféset som drar blickarna till sig.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mysigt caféset i ett klassiskt utförande tillverkat i stark och tålig naturrotting med lasyr som behåller rottingens karaktär, passar perfekt på den inglasade uteplatsen eller den lilla balkongen. Cafésetet består av två karmfåtöljer med fina detaljer inklusive vita pickerade dynor samt ett runt cafébord med en bordsskiva av glas och en liten avlastningshylla. Som extra touch är bindningarna i en avvikande nyans. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär. Ett tidlöst caféset som drar blickarna till sig.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2573-6011 |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Vit/Brun |
| Material | Rattan/Polyester |
| Serie | Wera |
| Typ | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 68 cm |
| Höjd | 71 cm |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 7340220839596 |





