Loungegrupp Comfort Garden James Light med förvaring
Nyhet
fr.5 999 kr
utvalda påKampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

James Light är en prisvärd utemöbelgrupp bestående av en hörnsoffa med förvaring och tillhörande bord. Här kan du samla hela familjen och njuta av somriga måltider.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
James Light är en prisvärd utemöbelgrupp bestående av en hörnsoffa med förvaring och tillhörande bord. Här kan du samla hela familjen och njuta av somriga måltider.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Utförande | L-shaped |
| Typ | Loungegrupp |
| Sittdjup | 58 cm |
| Bredd | 179 cm |
| Serie | James |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 73 cm |
| Djup | 66 cm |
| Färg | Natur |
