Loungegrupp Comfort Garden Mendoza Soffgrupp 4-sits
Nyhet
fr.7 999 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mendoza Soffgrupp från Comfort Garden är den perfekta loungemöbeln för att skapa en stilfull och avkopplande utomhusmiljö. Med sin moderna design och bekväma funktioner är den ett utmärkt val för din uteplats.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Mendoza Soffgrupp från Comfort Garden är den perfekta loungemöbeln för att skapa en stilfull och avkopplande utomhusmiljö. Med sin moderna design och bekväma funktioner är den ett utmärkt val för din uteplats.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | SYN0047327C |
| Utförande | L-shaped |
| Material | Stål |
| Serie | Mendoza |
| Typ | Loungegrupp |
| Djup | 130 cm |
| Höjd | 64 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 55 cm |
| Bredd | 193 cm |
| Färg | Brun, Grå, Svart |
