Loungegrupp deNoord Wagnera Soffgrupp utomhus
Nyhet
6 999 kr
Se priset!

Wagnera Soffgrupp utomhus
6 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Wagnera Soffgrupp utomhus är den perfekta lösningen för att skapa en avkopplande hörna på din uteplats.
Varumärke
deNoordBeskrivning
Wagnera Soffgrupp utomhus är den perfekta lösningen för att skapa en avkopplande hörna på din uteplats.
Soffan och de två fåtöljerna, i kombination med det fyrkantiga soffbordet i akacia, skapar en naturlig och ren miljö som är lämplig för både morgonkaffet och kvällsstunden med vänner. Med mjuka, beige dynor blir det enkelt att stanna kvar "bara en stund till", vilket gör den perfekt för umgänge med vänner och familj. Den robusta konstruktionen i akacia säkerställer hållbarhet och långvarig användning, vilket gör att du kan njuta av din loungegrupp säsong efter säsong. Dessutom är den lätt att placera i olika miljöer, vilket ger dig friheten att skapa din egen sommar-oas. Oavsett om du har en rymlig terrass eller en mindre uteplats, kommer Wagnera Loungegrupp att skapa en plats för avkoppling.
Fördelar
- En soffa och två fåtöljer som maximerar sittutrymmet
- Fyrkantigt soffbord i akacia för stabilitet och stil
- Mjuka dynor i beige för extra bekvämlighet
Fördelar
- En soffa och två fåtöljer som maximerar sittutrymmet
- Fyrkantigt soffbord i akacia för stabilitet och stil
- Mjuka dynor i beige för extra bekvämlighet
Egenskaper
| Varumärke | deNoord |
| Art.Nr. | SYN0050394 |
| Utförande | Straight |
| Typ | Loungegrupp |
| Sittdjup | 52,5 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Serie | Edis |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 74 cm |
| Djup | 75,5 cm |
| Färg | Beige |
| Material | Akacia |
