Loungegrupp Hillerstorp Tallnäs med Dynor
15 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tallnäs är en stilren loungegrupp som levereras komplett med två 2-sitsmoduler, en hörndel samt ett bord och svarta dynor. Köp till fler mittdelar för att utöka din grupp.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Tallnäs är en stilren loungegrupp som levereras komplett med två 2-sitsmoduler, en hörndel samt ett bord och svarta dynor. Köp till fler mittdelar för att utöka din grupp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 389100 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Vit |
| Dynfärg | Svart |
| Höjd | 840 mm |
| Längd | 2180 mm |
| Material | Textilene/Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 340 mm |
| Serie | Tallnäs |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungegrupp |
| Bredd | 2180 mm |
| Antal Sittplatser | 5 |
| EAN-nr | 7319073891006 |



