Loungegrupp Venture Home Amazon Utomhus
fr.13 959 kr
Se priset!
Välj variant

Amazon Utomhus
13 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Soffa
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9340-001V |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Amazon |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 750 mm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Sittbredd | 750 mm |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Vikt | 34 kg |
| Färg | Svart, Vit |
