Loungegrupp Venture Home Chania UtomhusGrå
12 625 kr
Se priset!

Chania Utomhus
Grå
12 625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Chania från Venture Home består av 1 st hörnsoffa och 1 st bord. Dynor ingår.
Mått
Soffa: 236x213x73 cm
Bord: 60x110x45 cm
Soffa: 236x213x73 cm
Bord: 60x110x45 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9329-013 |
| Montering | Ja |
| Färg | Grå |
| Material | Stål/Rep/Akacia |
| Serie | Chania |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 2360 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Bredd | 2130 mm |
| EAN-nr | 7350107082632 |














