Loungeset Hillerstorp Lotus 4-sits med Dynor
16 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Lounge Set Lotus från Hillerstorp. Dynor medföljer.
Lounge Set
- Fåtöljer (2 st)
- Soffa 3-sits
- Bord (70x120x57 cm)
- Dynor
- Fåtöljer (2 st)
- Soffa 3-sits
- Bord (70x120x57 cm)
- Dynor
Recensioner
MattiasVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket snygg, bekväm och gedigen möbel. Lagom armstöd i soffan för att ligga och läsa med en kudde.
+ Snygg
- Gedigen
Susanne HVerifierad köpare
för 2 år sedanJätte nöjd sköna och bekväma att sitta i.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 479300 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Natur |
| Djup | 830 mm |
| Höjd | 990 mm |
| Längd | 830 mm |
| Material | Aluminium/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 550 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 530 mm |
| Serie | Lotus |
| Tjocklek dyna | 9 cm |
| Typ | Lounge Set |
| Bredd | 1900 mm |
| Antal Sittplatser | 5 |
| EAN-nr | 7319074793002 |

