Matgrupp Utomhus Baltic Garden 150 cm bord och 4 Levanto grå stolar
fr.6 890 kr
Välj variant

150 cm bord och 4 Levanto grå stolar
6 890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt kryssbent bord (150 cm) i massivt trä och 4 Levanto-stolar. Bekväma, rymliga repfåtöljer och gott om plats för 4 personer.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt kryssbent bord (150 cm) i massivt trä och 4 Levanto-stolar. Bekväma, rymliga repfåtöljer och gott om plats för 4 personer.
150 cm bord med 4 grå Levanto-stolar
Modern trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt bord i massivt trä med kryssben och 4 bekväma, rymliga karmstolar i rep. Passar perfekt för 4 personer, både för trädgård och uteplats.
Specifikationer
- Material: Furu/stål/rep
- Färg: grå
- Metallfärg: svart
- Vikt (kg): 47,2
- Höjd (cm): 91
- Bredd (cm): 150
- Djup (cm): 209
- Sittdjup (cm): 45
- Sittbredd (cm): 52
- Sitthöjd (cm): 50
- Armstödshöjd (cm): 67
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: stål/PE-konstrotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,8 kg
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sittbredd: 45 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Ryggstödshöjd: 45 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Grå
- Vikt: 22 kg
- Bordshöjd: 73 cm
- Bredd: 150 cm
- Djup: 77 cm
- Kräver montering: Ja
Modern trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt bord i massivt trä med kryssben och 4 bekväma, rymliga karmstolar i rep. Passar perfekt för 4 personer, både för trädgård och uteplats.
Specifikationer
- Material: Furu/stål/rep
- Färg: grå
- Metallfärg: svart
- Vikt (kg): 47,2
- Höjd (cm): 91
- Bredd (cm): 150
- Djup (cm): 209
- Sittdjup (cm): 45
- Sittbredd (cm): 52
- Sitthöjd (cm): 50
- Armstödshöjd (cm): 67
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: stål/PE-konstrotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,8 kg
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sittbredd: 45 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Ryggstödshöjd: 45 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Grå
- Vikt: 22 kg
- Bordshöjd: 73 cm
- Bredd: 150 cm
- Djup: 77 cm
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 980200-0B |
| Montering | Ja |
| Serie | Levanto |
| Typ | Matgrupp |
| Djup | 209 cm |
| Höjd | 91 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Färg | Brun, Grå, Svart |
| Material | furu/stål/rep, Furu/stål/rep |
| Sitthöjd | 45, 50 cm |
| Sittbredd | 45, 52 cm |

