Matgrupp Utomhus Baltic Garden 220 cm bord och 6 Belize grå stolar
fr.15 165 kr
Välj variant

220 cm bord och 6 Belize grå stolar
15 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt bord (220 cm) i massivt trä med kryssben och 6 Belize-stolar i konstrotting. Bekväm för 6 personer.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt bord (220 cm) i massivt trä med kryssben och 6 Belize-stolar i konstrotting. Bekväm för 6 personer.
220 cm bord med 6 grå Belize-stolar
Modern trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt bord i massivt trä med kryssben och 6 lätta, klassiska fåtöljer i konstrotting. Bekväm och rymlig för 6 personer, perfekt för trädgård eller uteplats.
Specifikationer
- Material: Tall/alu/PE-konstrotting
- Färg: brun/grå
- Vikt (kg): 87,8
- Höjd (cm): 90
- Bredd (cm): 220
- Djup (cm): 240
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 48
- Sitthöjd (cm): 44
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 51
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: alu/PE-konstrotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,2 kg
- Höjd: 90 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 72 cm
- Sittdjup: 48 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Ryggstödshöjd: 51 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt: 50 kg
- Bordshöjd: 73 cm
- Bredd: 220 cm
- Djup: 100 cm
- Kräver montering: Ja
Modern trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt bord i massivt trä med kryssben och 6 lätta, klassiska fåtöljer i konstrotting. Bekväm och rymlig för 6 personer, perfekt för trädgård eller uteplats.
Specifikationer
- Material: Tall/alu/PE-konstrotting
- Färg: brun/grå
- Vikt (kg): 87,8
- Höjd (cm): 90
- Bredd (cm): 220
- Djup (cm): 240
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 48
- Sitthöjd (cm): 44
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 51
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: alu/PE-konstrotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,2 kg
- Höjd: 90 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 72 cm
- Sittdjup: 48 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Ryggstödshöjd: 51 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt: 50 kg
- Bordshöjd: 73 cm
- Bredd: 220 cm
- Djup: 100 cm
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 980300-0B |
| Montering | Ja |
| Serie | Belize |
| Typ | Matgrupp |
| Djup | 240 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Bredd | 220 cm |
| Färg | Brun, Grå, Svart |
| Material | Furu/alu/PE-konstrotting, Tall/alu/PE-konstrotting |

