Matgrupp Utomhus Baltic Garden 220 cm bord och 6 Levanto grå stolar
fr.10 499 kr
Välj variant

220 cm bord och 6 Levanto grå stolar
10 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modernt kombinerad utegrupp med rektangulärt bord i massivt trä på 220 cm med kryssben och 6 bekväma Levanto-stolar. Gott om plats för 6 personer.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Modernt kombinerad utegrupp med rektangulärt bord i massivt trä på 220 cm med kryssben och 6 bekväma Levanto-stolar. Gott om plats för 6 personer.
220 cm bord med 6 Levanto grå stolar
Modern trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt massivt träbord med kryssben och 6 bekväma, rymliga repfåtöljer. Gott om plats för 6 personer – perfekt för uteplats eller trädgård.
Specifikationer
- Material: Furu/stål/rep
- Färg: brun/grå
- Metallfärg: svart
- Vikt (kg): 90
- Höjd (cm): 91
- Bredd (cm): 220
- Djup (cm): 236
- Sittdjup (cm): 45
- Sittbredd (cm): 52
- Sitthöjd (cm): 50
- Armstödshöjd (cm): 67
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: stål/PE-rotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,8 kg
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sittbredd: 45 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Ryggstödshöjd: 45 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt: 50 kg
- Bordshöjd: 73 cm
- Bredd: 220 cm
- Djup: 100 cm
- Kräver montering: Ja
Modern trädgårdsmöbelgrupp med rektangulärt massivt träbord med kryssben och 6 bekväma, rymliga repfåtöljer. Gott om plats för 6 personer – perfekt för uteplats eller trädgård.
Specifikationer
- Material: Furu/stål/rep
- Färg: brun/grå
- Metallfärg: svart
- Vikt (kg): 90
- Höjd (cm): 91
- Bredd (cm): 220
- Djup (cm): 236
- Sittdjup (cm): 45
- Sittbredd (cm): 52
- Sitthöjd (cm): 50
- Armstödshöjd (cm): 67
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: stål/PE-rotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,8 kg
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sittbredd: 45 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Ryggstödshöjd: 45 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt: 50 kg
- Bordshöjd: 73 cm
- Bredd: 220 cm
- Djup: 100 cm
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 980203-0B |
| Montering | Ja |
| Material | Furu/stål/rep |
| Serie | Levanto |
| Typ | Matgrupp |
| Djup | 236 cm |
| Höjd | 91 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Bredd | 220 cm |
| Färg | Brun, Grå, Svart |
| Sittbredd | 45, 52 cm |

