Matgrupp Utomhus Baltic Garden Ø 112 cm bord & 4 Levanto grå stolar
fr.7 490 kr
Välj variant

Ø 112 cm bord & 4 Levanto grå stolar
7 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utemöbelgrupp med runt bord Ø112 cm och 4 grå Levanto-stolar. Bord i massivt trä med korslagda ben och rymliga repfåtöljer. Gott om plats för 4 personer.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Utemöbelgrupp med runt bord Ø112 cm och 4 grå Levanto-stolar. Bord i massivt trä med korslagda ben och rymliga repfåtöljer. Gott om plats för 4 personer.
Ø 112 cm bord med 4 grå Levanto-stolar
Modern trädgårdsmöbelgrupp med runt bord i massivt trä med korslagda ben och 4 bekväma, rymliga repfåtöljer. Perfekt för 4 personer, stilren och funktionell för uteplats eller trädgård.
Specifikationer
- Material: Furu/stål/rep
- Färg: brun/grå
- Färg på metall: svart
- Vikt (kg): 52,2
- Höjd (cm): 91
- Bredd (cm): 244
- Djup (cm): 244
- Sittdjup (cm): 45
- Sittbredd (cm): 52
- Sitthöjd (cm): 50
- Armstödshöjd (cm): 67
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: Stål/PE-rotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,8 kg
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sittbredd: 45 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Ryggstödshöjd: 45 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt: 27 kg
- Bordshöjd: 74 cm
- Diameter: 112 cm
- Kräver montering: Ja
Modern trädgårdsmöbelgrupp med runt bord i massivt trä med korslagda ben och 4 bekväma, rymliga repfåtöljer. Perfekt för 4 personer, stilren och funktionell för uteplats eller trädgård.
Specifikationer
- Material: Furu/stål/rep
- Färg: brun/grå
- Färg på metall: svart
- Vikt (kg): 52,2
- Höjd (cm): 91
- Bredd (cm): 244
- Djup (cm): 244
- Sittdjup (cm): 45
- Sittbredd (cm): 52
- Sitthöjd (cm): 50
- Armstödshöjd (cm): 67
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: Stål/PE-rotting
- Färg: Grå
- Vikt: 6,8 kg
- Höjd: 91 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sittbredd: 45 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Ryggstödshöjd: 45 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt: 27 kg
- Bordshöjd: 74 cm
- Diameter: 112 cm
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 980201-0B |
| Montering | Ja |
| Material | Furu/stål/rep |
| Serie | Levanto |
| Typ | Matgrupp |
| Djup | 244 cm |
| Höjd | 91 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Bredd | 244 cm |
| Färg | Brun, Grå, Svart |
| Sittbredd | 45, 52 cm |
| Diameter | 112 cm |

