Matgrupp Utomhus Baltic Garden Ø 112 cm bord & 4 Merida naturfärgade stolar
fr.10 999 kr
Välj variant

Ø 112 cm bord & 4 Merida naturfärgade stolar
10 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utemöbelgrupp med runt bord Ø112 cm och 4 Merida naturstolar. Bord i massivt trä med kryssben och ljusa rottingfåtöljer. Tillräckligt med plats för 4 personer.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Utemöbelgrupp med runt bord Ø112 cm och 4 Merida naturstolar. Bord i massivt trä med kryssben och ljusa rottingfåtöljer. Tillräckligt med plats för 4 personer.
Ø 112 cm bord med 4 Merida-stolar i natur
Modern trädgårdsmöbelgrupp med runt bord i massivt trä med kryssben och 4 ljusa fåtöljer i konstrotting. Tillräckligt med plats för 4 personer, stilren och bekväm för uteplats eller trädgård.
Specifikationer
- Material: Furu/alu/PE-konstrotting
- Färg: beige/grå
- Vikt (kg): 45,8
- Höjd (cm): 90
- Bredd (cm): 256
- Djup (cm): 256
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 48
- Sitthöjd (cm): 44
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödets höjd (cm): 51
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: alu/PE-rotting
- Färg: Beige
- Vikt: 5,2 kg
- Höjd: 90 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 72 cm
- Sittdjup: 48 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Ryggstödshöjd: 51 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Grå
- Vikt: 27 kg
- Bordshöjd: 74 cm
- Diameter: 112 cm
- Kräver montering: Ja
Modern trädgårdsmöbelgrupp med runt bord i massivt trä med kryssben och 4 ljusa fåtöljer i konstrotting. Tillräckligt med plats för 4 personer, stilren och bekväm för uteplats eller trädgård.
Specifikationer
- Material: Furu/alu/PE-konstrotting
- Färg: beige/grå
- Vikt (kg): 45,8
- Höjd (cm): 90
- Bredd (cm): 256
- Djup (cm): 256
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 48
- Sitthöjd (cm): 44
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödets höjd (cm): 51
- Kräver montering: Ja
Stolspecifikation
- Material: alu/PE-rotting
- Färg: Beige
- Vikt: 5,2 kg
- Höjd: 90 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 72 cm
- Sittdjup: 48 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Ryggstödshöjd: 51 cm
- Kräver montering: Nej
Bordspecifikation
- Material: Furu
- Färg: Grå
- Vikt: 27 kg
- Bordshöjd: 74 cm
- Diameter: 112 cm
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 980113-0B |
| Montering | Ja |
| Material | Furu/alu/PE-konstrotting |
| Serie | Merida |
| Typ | Matgrupp |
| Djup | 256 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Bredd | 256 cm |
| Färg | Brun, Grå, Svart |

