Matgrupp Utomhus Baltic Garden Orleans recliner-lounge
Nyhet
16 849 kr
14 299 krSpara 15 %Kampanj

Orleans recliner-lounge
14 299 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

ORLEANS recliner loungeset är ett klassiskt bekvämt och elegant utomhusset med dynor för 5 personer. Setet innehåller 2 recliner-loungefåtöljer, 3-sitssoffa och bord.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
ORLEANS recliner loungeset är ett klassiskt bekvämt och elegant utomhusset med dynor för 5 personer. Setet innehåller 2 recliner-loungefåtöljer, 3-sitssoffa och bord.
ORLEANS recliner loungeset
Klassiskt bekvämt och elegant utomhusset med dynor för 5 personer. Setet innehåller 2 recliner-loungefåtöljer, 3-sitssoffa och bord.
Specifikationer
- Material: PE-konstrotting
- Färg: beige
- Vikt (kg): 67,1
- Höjd (cm): 101
- Bredd (cm): 320
- Djup (cm): 190
- Kräver montering: ja
Klassiskt bekvämt och elegant utomhusset med dynor för 5 personer. Setet innehåller 2 recliner-loungefåtöljer, 3-sitssoffa och bord.
Specifikationer
- Material: PE-konstrotting
- Färg: beige
- Vikt (kg): 67,1
- Höjd (cm): 101
- Bredd (cm): 320
- Djup (cm): 190
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 900313 |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Orleans |
| Material | PE-konstrotting |
| Montering | Ja |
| Färg | Beige |
| Bredd | 320 cm |
| Höjd | 101 cm |
| Djup | 190 cm |





